Květen 2011

f*ck my life

18. května 2011 v 19:39 | my-xxl |  Deníček a jídelníček
HOlky moje, ani týden jsem to nevydržela - stydim se.
ACHJO!
Sežrala jsem tolik dortíků (kvůli A.:/), spousta nezdravýho,mastnýho,sladkýho,čokoláadovýho, kafovýho jídla že se mi udělalo tak zle že jsem dneska enjedla vůbec nic XD ve škole při zkoušení jsem sebou málem švihla protože mi bylo hrozně zle, bolelo mě břicho, a měla jsem žaludek na vodě. (btw, ze zkoušení za pět, samozřejmě se mě ptala zrovna na téma, o tkerym si pamatuju velký hovno) No, ale tak nějak jsem ráda že jsem odolala všemu jídlu,no. Takže paráda, zítra snad začnu jíst POŘÁDNĚ zdravě a zkonzumuju všechnu tu zeleninu co jsem před týdnem koupila, páč tohle je fakt děs, ACHJO. Jinak před týdnem cca jsem se vážila - 88. Zítra zkusím znova, uvidim jak moc to nabylo.

Jinak, holky mě pořád sekýrovaly že prý nedávám psovi pořádně nažrat, že je anorektik. Tak prosim, teď je z něj pořádná koule XD Až si i toho máma všimla, a řekla, že s ním musím chodit na delší procházky, takže dneska jsem ušla asi 2,5km, šla bych klidně i dál, ale on byl chudák z toho vedra uplně hotovej :)
Zítra bychom snad mohli jít znova, po škole, ještě s A. :)

OMG, a zítra je foceni. A já mám všechno hezký oblečení v pračce-super :D

Jdu si vás-po týdnu-obejít,snad se vám daří o moc moc líp. Mějte se ♥

Úterý 10.květen, trocha fotek :)

10. května 2011 v 23:16 | my-xxl |  Deníček a jídelníček
Snídaně 6:30: kousek perníku
"Svačina" 11:30: trochu cereálií s mlékem
Oběd 15:30: slunečnicový chléb s cottagem, okurka, cherry
Večeře 18:00: menší jablko

Pití: voda, Aquila AquaBeaty jahoda

Ahoj slečny :) Dneska jsem dospávala celej včerejšek, proto mám ty časy tak posunutý.
Jinak jsem dnes byla nakupovat jídlo, co mi tak nějak zbylo z peněz co mi dal táta na oblečení - takže fakt super, nebudu mít holt nic novýho na léto.

Dnešek v Praze

9. května 2011 v 23:55 | my xxl |  Deníček a jídelníček
AHOOOOJ :) jsem hrozně unavená - šla jsem spát ve 2 a vstávala jsem v 5 (ani se neptejte proč - nemohla jsem si vzpomenout na jeden hotel ve kterém jsme byli na dovolené a strávila jsem u toho neskutečný množství času protože mi to prostě hrozně vrtalo hlavou :DD)

Nic moc:)

8. května 2011 v 22:38 | my-xxl |  Deníček a jídelníček
Čauko kočky :)
Jak se máte?:)

Jsem myslela - jako vždy - že to bude jednoduchý. :D Není, vůbec mi to nejde, nějaký plány, vůbec. Ale určitě se stravuju líp než předtím, nežeru 12h v kuse :D zapojuju více zeleniny a ovoce.. snažim se dávat menší porce. Dneska sice guláš, ale... Nemůžu mít hned všechno, žejo:) Hlavně jsem teď na tom 100x líp s pohybem než dřív. Mám povinný chození
venku s pejskem :) a je to super, takže mám radost. Budeme s holkama chodit na kolo , snad, protože jsou lenivky líný :D A možná bych mohla i 1x týdně do bazénu plavat.

Bóže, třetí start

2. května 2011 v 22:24 | my-xxl |  Deníček a jídelníček
Ahoj holky, zdravim, po dalších 3 měsících? :D
Všechno šlo z kopce :)
SNad vám se dařilo dobře. Já teď ani nevím,kolik vážím. Naposled to bylo něco kolem 87, pak jsem ztratila chuť v hubnutí, a šlo to z kopce, a já na to uplně kašlala... Je mi fajn, je mi to vlastně uplně jedno, mam se ráda,ani se už tolik nestydím před mladým, ikdyž je mnohem větší důvod než před půlrokem, kdy jsem si před ním ani tu mikinu nesundala :D Nojo, zlomový okamžik nastal když o mě babča řekla že jsem masivnější než můj otec, a když mi A. nabídl, abych s ním (a s jeho příbuznými,detail) strávila týden u moře. Z mojí reakce musel být zmatenej, páč jsem na jednu stranu byla nadšená, že se mě ptá, na druhou stranu se mi vybavil obrázek mě v plavkách u moře na pláži, a začala jsem za jeho zády fňukat že to nejde.
Do prázdnin to jsou +- dva tři měsíce, a já něco musim udělat, jedno co, NĚCO. Nemůžu jet k moři jak stokilovej slon s prdelí jak vrata.

Jinak je většina věcí při starým, jsem pořád šťastně zamilovaná, s průměrnými výsledky ve škole, milující rodinou se kterou mívám neustále hádky, jsem pořád stejně nevyžraná, ale jedna novinka.
--- vybrečela jsem si pejska :)

Byla jsem z toho hrozně nešťastná, že máma nesplnila svůj slib- řekla, že za 10kg mi ho koupí. Když jsem jí to dokázala, řekla, že počkáme na jaro, do té doby jsem přibrala to hned zpět, a ona že to v tom případě neplatí, a že musím znova. Hrozně jsem ji za to proklínala, ale nakonec jsem si ho vydobyla :) Mám ho od půlky dubna, jsou mu 4 měsíce, je to hroznej ňufík, zlobí, ale všichni jsou z něj hotoví :) Takže teď mám zaručenej pohyb, ať chci nebo ne, a vstávat o víkendu v 7 neni vážně nejideálnější :D Ale jsem za to ráda:)

Takže to zkusím znova, tentokrát mě drží myšlenka válení se na pláži s miláčkem. Je jasný že do tý doby nebudu mít plochý břicho, ale prostě se musím zbavit některých pneumatik. Normálně se mi dělají už na zádech jen když stojím! A to už je vážně trochu nechutný, zvlášť když cítím jak se mi přehýbá kůže přes kůži :-!

A teď co vy, vsadím se, že si mě polovina minimálně vymazala z affs, nevadí, zkusím vás všechny oběhnout, ráda s váma zůstanu ve spojení, ikdyž vím, že bude těžký mi zas věřit po tom fiasku co se stalo:D

Snad se máte krásně, budu moc ráda když se někdo z vás aspoň ozve... Mějte se krásně :)