Prosinec 2010

Vánoce, všechno je v háji:)

23. prosince 2010 v 14:00 | my xxl |  Deníček a jídelníček
Po dlouhé době se ozývám. Moc se omlouvám, že jsem nebyla přítomna,ale... Já vám to vynahradím, večer si vás všechny obejdu:)

Fákt na prd

5. prosince 2010 v 20:16 | my xxl |  Deníček a jídelníček
Dnešní - 6.12. - doplněk.
Holky, moje dieta krásně pokračuje. Jsem nenažraný prase jak... No.. Prostě se pobavte:)
Takže. Dostala jsem samozřejmě mikulášskou nadílku. Maminka naštěstí VÍ. Takže když čokoláda, tak byla tmavá, jinak po většinou žvejkačky, nebo takové ty tyčinky od Dobré vlákniny nebo takové fialové z DMka - se zvýšeným počtem proteinů - hroooozně dobrý, fakt:)))
7:00. Ooobrovská miska dobré vlákniny s mlékem, jedna proteinová tyčinka s kávovou příchutí.
9:40. Yo, přichází snad..nejhorší etapa dne? třídní nám nechal kolovat obrovskej pytel s tyčinkama, každej si měl vzít 5. byly tam tyčinky jako Deli, Snickers, Mars, Milkyway, kinderbueno... No, dvě jsem dala J. A tři jsem si nechala, omgosh!!!
Takže. Za tu JEDNU přestávku jsem snědla Snickersku. Marsku. Mandarinku. A Activii s vlákninou.
(trošku na mojí obranu... ty tyčinky byly hrozně kraťoučké, ne takové ty klasické dlouhé. Měly max 2 cm). Asi půl hodiny na to jsem snědla pistáciovou Deli.
Mezitím jsem se krásně natáhla na namrzlých schodech, a asi tři schody jsem pěkně sjela po zadku. Naštěstí to viděla jen J.,ale zrovna jsem jedla tu Snickersku, takže mi odlítla do velký hromady sněhu. Byla to sranda, smějem se tomu až doteď.
13:30. Pondělí. Každý týden si objednáváme z pizzerie jídlo na dovoz, pro třídu, vždycky kdo chce a tak. Normálně si dávám krabí salát. Né, dneska jsem si dala ananasovou pizzu,napůl s J.
Kráááása.
14:00. L. si koupila v obchodě pytlík takových těch kroužkových bonbonů, posypaných kyselým cukrem. Všem to tam cpala pod nos, měla jsem toho plné zuby. Furt, Teri, dej si, stejně už jsi toho dneska sežrala hodně, už je to jedno. A já jen cooo? A J. že joooo, že jsem během jedné přestávky snědla dvě tyčinky a pak jsem se ještě ládovala Deli. A já jen, tyvole J., buď z ticha nebo to hned půjdu vyklopit. Mezitím mi L. nacpala jeden kroužek do pusy. Jop, byl dobrej. Snědla jsem jich asi 10.
Přišla jsem domu, okamžitě usla. Vzbudila jsem se, udělala si až nechutně sladkej čaj a snědla krajíc chleba s Florou light.

Jop, prase, nenažraný. Hanba mi. Furt to svádím na ty prášky, nejenže jsem z nich permanetntě unavená, ještě mně dělaj žrací náladu.
Ne, fajn. Za tohle si můžu sama.
Furt si slibuju že to bude lepší.
Bude.
Ale ne teď.
Ale bude.
Mějte se.